bilgi@imranli.bel.tr 0 (346) 861 2007

Başkanın Mesajı

     Belediyemizin vizyon ilkelerini açıklarken, hizmet sunumunda KALİTEYİ ESAS ALACAĞIMIZI belirtmiş, insan odaklı yönetim anlayışı içinde olacağımızı ifade etmiştik.
 
Belediye olarak ASLİ GÖREVLERİMİZİ çok iyi biliyoruz ve bunları gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra da, saydamlık ve etkinlik çerçevesi içinde, kaynakları toplumun tüm kesimine sosyal adalet içinde rasyonel bir şekilde dağıtıyoruz. Kaynakları kullanırken şehrimizde yaşayan vatandaşların ve şehrin ihtiyaçları dikkate alınarak, doğru alanlarda yatırım ve harcamalar yapılmaktadır. Temelinde belediye, hizmet etmek amacıyla kurulmuş bir kurumdur.
 
Toplumsal gelişmenin de, çürümenin de temelinde, yöneticilerin tavırlarının yattığını bilerek toplumsal çürüme değil; gelişme için çalışacağız. İnançlarımızın derinliğini, hedeflerimizin yüksekliğini, görüşlerimizin genişliğini ve hizmet aşkından alıyoruz. Ülkemiz için, İlçemiz için amaç ne ise onu görerek, o hedefe yürüyoruz. Belediyec ilikte, şeffaf, adaletli, hizmet odaklı; işimizi layığıyla yapmaya çalışıyoruz. "Sevginin kurduğu devleti, adalet devam ettirir."demiş Farabi .
 
Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.